Web Development - Prehľad

Webová stránka môže byť vytvorená pre osobné alebo profesionálne účely. Technológie urobila vývoj webových aplikácií pohodlný proces. V skutočnosti výhody technológie vis-à-vis webu sú určené ako pre vývojárov a užívateľov. Zvýšeného využívania internetu any rastúci počet internetových stránok sú známkou toho. Any to, čo určuje web na rozdiel od iných technológií, ako sú televízia the rozhlasu je priestor dáva užívateľovi. Každý môže mať webové stránky ich vlastné, ale nie každý môže, napríklad, mať display na televíziu.

Mix osobné any profesionálne webové priestoroch je zaujímavé sledovať. V prvých dňoch web, ktorého účelom bolo čisto myšlienka zdieľania na akademickej úrovni. Za dva roky, web bol otvorený ako na verejnom mieste a začali vidieť kombináciu osobných the profesijných webov. V ďalšej fáze jej rastu, web bol naplnený osobné stránky každého z nás. Každý mal na webovej stránke the pripravený s osobnými fotografiami, "o mne" atď The potom prišiel boom firiem na webe any podnikanie na webe rástol ako nikdy predtým. Internet sa stal nenapodobiteľná trhovisko pre ľudí kupovať a predávať všetky druhy výrobkov any služieb.V životného cyklu tvorbu webových stránok, vývojový tím vyhodnocuje a, ak je to be able to nutné, reviduje nápady storyboarded podľa projekčného tímu. Vývoj webových aplikácií je špecializované oblasti práce, ktoré vyžadujú pochopenie, aj keď nie znalosti, všetkých ostatných súvisiacich procesov. Dá sa povedať, že vývojový tím je priamo zodpovedný za vytvorenie hotové webové stránky. Hodnotenie nie je len technický postup, any vyžaduje nejakú mieru subjektivity tiež. Vývojári nie sú len mechanicky pomocou pravidiel na vytvorenie webovej stránky. Jednotlivé weboví vývojári by priniesť svoj vlastný štýl k práci, the konečný produkt by simply byť ovplyvnená týmto spôsobom.

Vývoj webových aplikácií sa vykonáva s použitím jazykov ako je HTML, XML, Flash, Perl, CSS atď Rovnako ako jazyky, ktoré používame v našej každodenný život, každý z týchto jazykov používaných pre vývoj webových aplikácií má svoje vlastné príslušné logiku. Pás developer musí byť dobre zbehlý v použití jedného alebo viacerých z týchto jazykov. Laická osoba má veľmi zjednodušujúce chápanie toho, čo vývoj webových aplikácií zahŕňa. Vývoj etapa webové stránky je v skutočnosti dlhodobo ťahané proces často vyžaduje prepracovať a new viac revízií. Obaja tvorba a údržba webového priestoru je známy ako vývoj webových aplikácií.

Ako už bolo spomenuté predtým, technológia je teraz zameraná na uľahčuje spoločnú osobu vyvinúť webové stránky. Tam sú teraz, mnoho nástrojov k dispozícii na pomoc osobe vytvoriť webové stránky, the aby sa proces vývoja webových ľahšie do určitej miery. Samotný fakt, že existujú webové stránky starajúca o kompletný vývoj tvorba web stránok strany tvorbu webových stránok pre užívateľov, vypovedá o zložitosťou vo vývoji webu. Mnoho zložitosti vývoj webových aplikácií vyplývajú zo skutočnosti, že webový vývojár musí mať schopnosť riešiť problémy vážne technické problémy.

Asynchronous JavaScript the XML (AJAX) je vývoj webových aplikácií technika používaná na vytváranie interaktívnych webových aplikácií. Aj napriek tomu, že javy sám bol asi na webe asi desať rokov, termín AJAX bol nedávno pripisovaná k tejto techniky, ktorá je často zle ako, že je technológia. AJAX je veľmi dôležité v súčasnej deň surfovanie po webe. Tam sú časy, kedy budete potrebovať vaše webové stránky vyzerať lepšie reagovať. Ale v rovnakej dobe neustále spracovávať malé množstvo dát požadovaných užívateľom nemôžete si dovoliť pre celý web byť preložený. AJAX umožňuje táto činnosť ísť v zákulisí, ktorá kladie dôraz na zmysel interaktivity na webe bez toho, aby to ovplyvnilo rýchlosť webu. Vyplnenie formulára na webových stránkach, the ďalšie podobné aktivity stali obzvlášť ľahké, pretože tejto techniky.

Na technických možné sa vyhnúť, ale každá spoločnosť podnikajúca on-line, musí mať dobré znalosti o vývoj webových aplikácií. Tieto firmy hľadajú hlasným prítomnosť na internete, musí byť vedomý problémov, ako je kompatibility prehliadačov, dostupnosť a webové štandardy. Webové štandardy najmä boli zavedené s cieľom zabezpečiť, že webové stránky plniť svoje základné účel, pokiaľ komunikáciu s užívateľom.